kayıt ve artıyor!


TUNALAR EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. Trabzon

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ ALIM SATIMI VE SÖZLEŞMEDE YAZILI DİĞER HUSUSLAR. / Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanılan tekstil takımları ve çeşitli tekstil malzemesinden ev eşyaları perakende ticareti (çarşaf, yatak takımı, yastık kılıfı, masa örtüsü, havlu, battaniye, yorgan, diğer mefruşatlar vb.)


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firmalar
Trabzon
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
ÇARŞI MAH. ŞADIRVAN SOK.NO:10 K:2 TRABZON/MERKEZ
4623221019   
Açıklama
TUNALAR EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan TUNALAR EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, TUNALAR EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus