kayıt ve artıyor!


SEMİH L.KARDEŞ KİTABEVİ Trabzon

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

TIP TEKNİK CİHAZLAR KİMYEVİ MADDELER KİTAP MECMUA / Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firmalar
Trabzon
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen rehberfx@felixteknoloji.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ ÇARŞI BİNASI TRABZON/MERKEZ
4623255513   
4623251745
Açıklama
SEMİH L.KARDEŞ KİTABEVİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SEMİH L.KARDEŞ KİTABEVİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SEMİH L.KARDEŞ KİTABEVİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus