kayıt ve artıyor!


SABIR YAYINCILIK PAZARLAMA DAĞITIM VE TİCARET LTD.ŞTİ. Trabzon

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

HER TÜRLÜ GAZETE ,DERGİ,KİTAP GİBİ YAYINLARIN BASIMI ALIM SATIMI VE SÖZLEŞMEDE YAZILI DİĞER HUSUSLAR. / Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)


Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firmalar
Trabzon
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen rehberfx@felixteknoloji.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
UZUN SOK. ANIT İŞH. NO.68/5 TRABZON TRABZON/MERKEZ
4623214356   
Açıklama
SABIR YAYINCILIK PAZARLAMA DAĞITIM VE TİCARET LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SABIR YAYINCILIK PAZARLAMA DAĞITIM VE TİCARET LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SABIR YAYINCILIK PAZARLAMA DAĞITIM VE TİCARET LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus