kayıt ve artıyor!


RAHİME HATUN ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Mersin

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

/ 86.10.05 Kamu kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik yataklı hastane hizmetleri (devlet üniversite hastaneleri dahil, özel ihtisas hastaneleri ile dişçilik, ambulansla taşıma, tıbbi laboratuvar test faaliyetleri hariç)


Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO)
MTSO
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
Atatürk Mahallesi 35 Sokak Üniversite Yolu No:11 33030 Mezitli MERSİN
3575800-07   
http://www.mersinortadogu.com.tr
info@mersinortadogu.com.tr
Açıklama
RAHİME HATUN ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan RAHİME HATUN ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, RAHİME HATUN ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus