kayıt ve artıyor!


KÜLTÜR YAYINLARI İŞ-TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ MERSİN ŞUBESİ Mersin

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma

/ 47.61.01 Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)


Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO)
MTSO
Hakkında
İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz? Ayrıntılar için tıklayın

İlan sayfanızda logonuzun, sizinle ilgili küçük bir yazının ve resimlerin bulunmasını ister misiniz?

Eğer istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen info@rehberfx.com email adresinden bize ulaşın.

Adres Bilgileri
Çankaya Mh. ATATÜRK CADDESİ NO:17/A 33070 AKDENİZ MERSİN
Açıklama
KÜLTÜR YAYINLARI İŞ-TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ MERSİN ŞUBESİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KÜLTÜR YAYINLARI İŞ-TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ MERSİN ŞUBESİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KÜLTÜR YAYINLARI İŞ-TÜRK LİMİTED ŞİRKETİ MERSİN ŞUBESİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.
Harita (Harita bilgileri doğru olmayabilir!)

PAYLAŞ

YORUMLAR
comments powered by Disqus